Polecane wydarzenia

Marzec 2019

PonWtŚr CzwPtSob Ndz
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kwiecień 2019

PonWtŚr CzwPtSob Ndz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Wideo

Kraków oddał pokłon

Patronaty medialne

 • viva-latino-america

Znajdź nas na facebook.com

Regulamin serwisu

Definicje

 1. Administrator, Właściciel – oznacza Studio Grafiki Komputerowej, 32-410 Dobczyce, ul. Nowowiejska 2D, NIP: 681-106-03-70
 2. Redaktor naczelny – Krzysztof Gudowski, 32-410 Dobczyce, Nowowiejska 2D
 3. Regulamin – niniejszy dokument
 4. Serwis, portal, vortal – strona internetowa kulturawkrakowie.pl wraz ze wszystkimi usługami elektronicznymi stanowiącymi jej funkcjonalność
 5. Użytkownik – osoba korzystająca z serwisu kulturawkrakowie.pl lub serwisów  mu podległych (np. stworzonych na potrzeby akcji promocyjnych), posiadająca lub nie konto użytkownika w serwisie

Postanowienia o charakterze ogólnym

 1. Niniejszy regulamin stanowi określenie ogólnych zasad korzystania z portalu oraz zakres odpowiedzialności administratora i użytkowników.
 2. Akceptacja regulaminu jest konieczna do korzystania z pełnej funkcjonalności serwisu
 3. Kwestie niezawarte w regulaminie rozstrzygane są na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych ustaw obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
 4. Administrator i Redaktor Naczelny mają prawo do jednostronnego dokonywania zmian w zapisach Regulaminu.
 5. Korzystanie przez użytkownika z serwisu po wprowadzeniu zmian oznacza ich akceptację.
 6. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji.

Użytkownik – jego prawa i obowiązki

 1. Korzystanie z serwisu wymaga od użytkownika odpowiedniego sprzętu, połączenia z siecią internet oraz odpowiedniego oprogramowania. Elementy te użytkownik zapewnia we własnym zakresie.
 2. Korzystanie z serwisu odbywać się musi z poszanowaniem regulaminu oraz prawa obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Korzystanie z serwisu odbywać się z musi z poszanowaniem zasad dobrego wychowania i współżycia społecznego.
 4. Umieszczanie w serwisie przez użytkownika treści łamiących prawo jest zakazane.
 5. Odpowiedzialność za umieszczane przez siebie treści i ewentualne szkody wywołane z tego tytułu ponosi użytkownik serwisu.
 6. Obowiązkiem użytkownika jest zadbanie o poufność danych potrzebnych do logowania na jego koncie użytkownika.

Odpowiedzialność administratora serwisu

 1. Administrator i redaktor naczelny nie ponoszą odpowiedzialności za aktualność i kompletność informacji dostępnych w serwisie ze szczególnym zaznaczeniem sytuacji, w której ich nieaktualność wynika z działań podmiotów niezależnych od administratora lub redaktora naczelnego serwisu.
 2. Administrator i redaktor naczelny nie ponoszą odpowiedzialności za szkody i koszty wynikłe z korzystania z serwisu.
 3. Administrator i redaktor naczelny nie zapewniają ciągłości działania serwisu.
 4. Użytkownik wykorzystuje informacje umieszczane na portalu na własną odpowiedzialność. Administrator i redaktor naczelny nie ponosi odpowiedzialności za skutki, szkody bezpośrednie i pośrednie wynikające z ich wykorzystania.
 5. Administrator i redaktor naczelny nie ponoszą odpowiedzialności za treść i odwołania reklam umieszczanych w serwisie.
 6. Administrator i redaktor naczelny nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za takie działania użytkowników, które są sprzeczne z obowiązującym prawem oraz regulaminami.

Własność intelektualna

 1. Projekt graficzny, układ oraz treść serwisu chroniony jest samoczynnie przez prawo autorskie.
 2. Zawartość pochodząca od osób trzecich udostępniania jest w serwisie na podstawie umów lub regulaminów lub stanowi materiały promocyjne, informacje prasowe.
 3. Wykorzystywanie materiałów publikowanych w serwisie bez zgody Administratora lub Redaktora naczelnego jest zabronione, z wyłączeniem zastosowań w oficjalnych materiałach prasowych opisywanych instytucji lub wydarzeń.
 4. Użytkownik serwisu ma możliwość samodzielnego udostępniania treści. W przypadku opublikowania przez niego materiału, potwierdza on jednocześnie, że posiada do niego wszelkie prawa autorskie lub prawa do rozpowszechniania tego materiału. Odpowiedzialność za szkody powstałe w wyniku udostępniania materiałów przez użytkownika ponosi wyłącznie użytkownik.
 5. W przypadku udostępniania przez użytkownika materiału, którego jest autorem, udziela on Administratorowi, Redaktorowi naczelnemu lub innym podmiotom przez niego wyznaczonym, niewyłącznego prawa do dokonywania w nim zmian redakcyjnych oraz do jego kopiowania i rozpowszechniania.

Ochrona prywatności i danych osobowych

 1. Użytkownik korzystający z serwisu sam decyduje o ilości udostępnianych przez niego informacji.
 2. Portal korzysta z rozwiązania cookies, które pozwala na identyfikację użytkownika oraz poznanie jego sposobu korzystania z portalu.
 3. W trakcie korzystania z portalu nie są zbierane żadne dane będące danymi osobowymi, chyba, że jest to wyraźnie zaznaczone, a fakt ten potwierdzony przez użytkownika.
 4. Ewentualne przetwarzanie danych osobowych dokonuje się wyłącznie w zakresie niezbędnym w danej sytuacji, co regulowane jest przez dodatkowy, dedykowany regulamin lub umowę.
 5. Użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, ich poprawiania oraz usuwania. Usunięcie danych osobowych z bazy będzie wiązać się z zerwaniem umowy o świadczenie konkretnej usługi. Szczegóły znajdować się będą w dedykowanym regulaminie usługi lub działania.
 6. Administrator zobowiązuje się do zachowania poufności i prywatności użytkowników serwisu.

Instytucje

Najnowsze wpisy instytucji

Domek Dajwór

Domek, wspaniała atmosfera w samym sercu Kazimierza.

zobacz »

Domek Dajwór

Dane teleadresowe:

ul.Dajwór 16
31-078 Kraków

domek1416@gmail.com
http://https://www.facebook.com/klubdomek/info?tab=page_info

 

Godziny otwarcia:

Inne informacje:

Domek, wspaniała atmosfera w samym sercu Kazimierza.

Restauracja Gródek

Goście, oprócz głównej sali jadalnej mają do pełnej dyspozycji kilka wnętrz (oranżerię, bibliotekę … a w lecie także taras i patio). Nowe menu, stworzone przez Szefa Kuchni Dariusza Sosnowskiego inspirowane jest winami Tagliolo i nawiązuje do wspaniałej kuchni piemonckiej, o której mówi cały kulinarny świat. Odnajdziecie tu ravioli agnolotti, tatara z marynowanej wołowiny a wszystko przy akompaniamencie win. Bez piemonckich nie ma piemonckiej kuchni. Wina z tego regionu należą do bogatych, zmysłowych, eleganckich, ponadczasowych.

zobacz »

Restauracja Gródek

Dane teleadresowe:

31-028, Kraków
ul. Na Gródku 4

rezerwacja@restauracjagrodek.com
http://www.restauracjagrodek.com
nr telefonu: +48 12 431 20 41
 

Godziny otwarcia:

Inne informacje:

Goście, oprócz głównej sali jadalnej mają do pełnej dyspozycji kilka wnętrz (oranżerię, bibliotekę … a w lecie także taras i patio). Nowe menu, stworzone przez Szefa Kuchni Dariusza Sosnowskiego inspirowane jest winami Tagliolo i nawiązuje do wspaniałej kuchni piemonckiej, o której mówi cały kulinarny świat. Odnajdziecie tu ravioli agnolotti, tatara z marynowanej wołowiny a wszystko przy akompaniamencie win. Bez piemonckich nie ma piemonckiej kuchni. Wina z tego regionu należą do bogatych, zmysłowych, eleganckich, ponadczasowych.

Organizujemy przyjęcia zasiadane i „standing party”, zarówno we wnętrzach jak i na tarasie. Menu i szczegóły spotkań dopracowujemy indywidualnie tak aby spełnić Państwa wszelkie oczekiwania.

W każdy piątek o 20:00 zapraszamy na koncerty na żywo. Dominuje muzyka jazzowa i autorska. Wstęp wolny.

zobacz wszystkie instytucje »

Nowi użytkownicy

Kontakt z redakcją

Redaktor naczelny:
Krzysztof Gudowski
k.gudowski@kulturawkrakowie.pl
tel: +48 517-453-797

Redakcja:

Anna Anioł
Marta Calik-Tomera
Jakub Hwastek
Karolina Jakubowicz
Martyna Kędzior
Olga Kosińska
Karolina Łaniewska
Anna Skowron
Izabela Sojka
Paulina Walas
Katarzyna Wojtaszek

redakcja@kulturawkrakowie.pl

Współpraca: Agnieszka Gawron, Monika Pigan, Martyna Kaszyńska

Współpracowali z nami: Agnieszka Diaków, Magdalena Drąg, Paweł Filipowski, Rafał Gawlik, Paweł Kozakiewicz, Katarzyna Lachowicz, Małgorzata Lisiecka, Dagmara Łątka, Patrycja Nikiel, Barbara Szymczak-Maciejczyk, Agnieszka Minkiewicz, Rafał Sowiński, Małgorzata Tompolska, Anna Zajdel

Nasi przyjaciele

 • Teatr Hothaus
 • Teatr BARAKAH
 • Krakowska Opera Kameralna
 • Opera Krakowska
Disable content selection plugin by JaspreetChahal.org